Komentáře k zápasům

Datum 01.12.2008

Vložil šedou částečně podle ňuna valenteho

Titulek TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - HC SKP Pardubice 24:24 (10:14)

Skalický, Harvánek - Novotný 5, Papoušek 5, Šmidrkal 1, Hrubý, Černík 5, Urbanec 3, Valenta, Valúch 3, Půlpán, Slanař 2. 7 m 5/4-0, ŽK 1:2, 2 min. 2:5, 30 diváků, rozhodčí Bartušek a Vlk. Na poslední špíl v oblasti odjelo kupodivu 12 hráčů, kteří to v Ledči rozjeli od podlahy a ještě v 15. minutě 2. poločasu vedli o 6, aby nakonec minutu před koncem zachraňovali remízu. Utkání bohužel nedohrál Tomáš Novotný se zlomenou rukou, přejeme brzké uzdravení. Jinak atmosféra klasická vzájemným mačům mezi námi a Ledčí, statistika vypadá, že větší arubíři jsme byli my, ale panu Bartuškovi zřejmě začíná falešně hrát píšťalička. Nicméně i zde je konec sezóny. Nezbývá než potrénovat a na jaře všechny porážky vrátit, bude-li s kým hrát, protože hráči se do béčka zrovna nehrnou a dobří holubi se k nám moc nevracejí.