Komentáře k zápasům

Datum 05.09.2009

Vložil šedou

Titulek HC SKP Pardubice - Sport Casinos Turnov 23:17 (11:10)

Sestava a branky: Culka, Ševčík - Dvořák R. 2, Šmidrkal 5, Novotný 6, Morávek 2, Hamza 2, Valenta, Říha 5, Šimonek 1, Slanař. Trenér Papoušek. 7 m 3/2-1/0, ŽK 3:2, 2 min. 2:5, rozhodčí Dostál st., Dvořák J. 35 diváků. Vývoj skóre 1:2, 4:4, 6:5, 7:7, 10:8, 12:10, 13:12, 16:13, 17:15, 21:16, 22:17.
Na úvod sezóny dosáhlo záložní mužstvo pardubických druholigových házenkářů zaslouženého vítězství. V prvním poločase pozorné obrany na obou stranách předčily útoky. Dvougólový náskok v 17. minutě domácí nedokázali zvýšit chybami v útoku. Naopak v 26. minutě naposled v utkání prohrávali o gól, skóre do poločasu otočili. Po změně stran bylo v 9. minutě skóre vyrovnané, úsek mezi 18. minutou a koncem utkání pardubičtí vyhráli 6:1 a to rozhodlo, tvrdě hrající hosté doplatili na vyloučení a odešli i fyzicky. Domácím zachytali výborně oba brankáři Culka a Ševčík, v útoku zazářili Říha s Novotným.