Komentáře k zápasům

Datum 12.06.2010

Vložil šedou

Titulek Pardubice - Dvůr 17:19 (8:11) a 16:14 (6:9)

Mrtka - Kopáč 3/1, Valúch 12, Herink 2, Cinko 4, Vaněk 7, Krejčí 2, Knoll 3. Trenér Deml. 7 m 2/2-4/2, ŽK 1:3, 2 min. 3:0, 18 a 10 diváků, rozhodčí průměrný Halíř a slabý Neuwirth.
Starší žáci sehráli po dohodě oddílů odložené podzimní i jarní utkání. V prvním zápase tahali nekompletní domácí od začátku za kratší konec. Vlastními chybami se připravili o lepší výsledek, i když zívěr druhého poločasu byl ve znamení dotahování 6 gólového manka, které se ovšem nezdařilo. I první půle druhého zápasu pokračovala ve stejném trendu. Od 11. minuty (5:2) do konce 1. poločasu vstřelili domácí 1 (!) branku. Po změně stran jako by na hřiště dukelské haly přišlo zcela jiné družstvo. Prvních 6 minut 3:0, úsek mezi 9. a 20. minutou 4:0 a zcela zasloužené vítězství bylo na světě, když hosté ke konci odpadli fyzicky i herně. Kromě výborného brankáře a střelce Valúcha zaujal i nadějný mladší žák Knoll.