Datum 29.10.2008

Vložil šedou

Titulek Český pohár 2. kolo HC SKP Pardubice - HC TJ Náchod 28:15 (13:8)

Odpovědět

Pardubice: Grus, Culka - Forman 2, Skalický 4/2, Faltejsek 6, Minařík 3, Papoušek 4, Nosil 3, Šmidrkal 2, Černík 2, Vtípil 2, Valenta. ŽK 3:1, 2 min. 3:1, 7 m 3/2-3/3. Vývoj skóre: 1:2, 6:3, 10:4, 12:7, 17:8, 21:13, 25:14. Rozhodčí Halíř a Podzimek, 55 diváků. V hale univerzity na Stavařově vcelku jadnostranné utkání. Hosté bez zájmu o postup přijeli v 9 hráčích. Pochvala pro oba brankáře a celé mužstvo za dobrou obranu. V útoku se navíc ještě zahodilo mnoho dalších šancí. Soupeř pro 3. kolo je s otazníkem, ale měli bychom hrát opět doma a budou se přilosovávat jak postupující z 2. kola, tak již extraligové týmy.

Datum 27.10.2008

Vložil Ňuňo Valente

Titulek 8.kolo - HB

Odpovědět

Pardubice: Skalický, Culka - Forman, Faltejsek 8, Minařík 7, Novotný 1, Papoušek 3, Nosil 4, Šmidrkal 2, Černík, Vtípil 3/2, Bakalář 6. Havlíčkův Brod: Dočkal, Jaščeg, Fišer - Sláma 6, Drozd P. 8, Drozd M. 2, Slavík 3, Dvořák 2, Vondra, Klement, Dymáček 2, Hyrš 1. 7 m 2/2-0, ŽK 2:2, 2 min. 1:1.
Nevím moc co bych k tomu psal. Podle mě dobrý zápas, hodně se povedl Falkovi a Mínovi, uklidnění pro tým a pěknejch 6 kousků obstaral Baky. Průběh byl takový, že HB se asi 20 minut držel kolem vyrovnaného skóre, pak sme se utrhli a nepustili... Celkem se dle mýho vyplácí varianta, kdy Papik odehraje 20 minut na pivotu a pak se tam pustí Feďa, až bude mít Myšička zdravou pacičku, tak to nejspíš bude fungovat eště o fous líp.

Odpovědět

HC Kolín A - HC SKP Pardubice A 24:17 (10:9)
Skalický J., Čekal - Skalický R. 4/1, Faltejsek 1, Minařík 3. Novotný 3, Papoušek, Černík 1, Vtípil4, Urbanec 1, Valenta. 7 m 4/3-3/2, ŽK 3:1, 2 min. 3:0, 20 diváků, rozhodčí Halíř a Vlk. Vývoj skóre 3:1, 4:3, 5:6, 7:9, 13:10, 15:11, 17:12, 21:13, 22:14. Ideální sestava týmu se bohužel rozpadá, chyběli Grus, Bakalář, Forman, Hlaváček, Nosil, Šmidrkal. Přidejme střelecké výpadky (v minutách): 3.-14., 24.-30., 31.-40., 45.-53.,56.-60., čili 38 minut bez gólu, to je víc než poločas. Proto výsledek takový, jaký je. Honem rychle zapomenout a v neděli v plné síle do Heřmaňáku na Habeš a v úterý dorazit trápící se Náchod v hale univerzity na Stavařově !

Datum 13.10.2008

Titulek Zápas sezóny (?) aneb drama s Bělou vítězně !

Odpovědět

Pardubice - Bělá 24:22 (10:9) Grus, Skalický J. - Forman, Skalický R. 3, Faltejsek 5, Minařík 3, Novotný 2, Papoušek, Šmidrkal 1, Černík, Vtípil 6/2, Hlaváček, Bakalář 4, Urbanec. 35 diváků, rozhodčí Vaněček a Kábrt. ŽK 1:2, 2 min. 3:2, 7 m hody 3/2-7/4 (!). Vývoj skóre 3:2, 4:6, 8:8, 12:9, 13:12, 15:15, 17:18, 21:19, 23:20. Kdo jste tam byl, tak víte, že to bylo pro silné nátury. Podle mého názoru fungovala na výbornou obrana v čele s Jirkou Skaldou, Honza Grus vlezl na sedmičku a hned dostal při úspěšném zákroku nafackováno od tyčky. V útoku se neproměnilo šancí tak asi na 3 zápasy dopředu, škoda, že neděláme technický zápis, to by bylo čtení. "Tradiční" kritické bezgólové období 2. poločasu přišlo tentokrát od 12. do 22. minuty, ale naštěstí díky obraně bylo jenom 0:3, takže plichta, ale další 4 minuty byly 4:1 a to asi rozhodlo. Hosté ještě nedali v poslední minutě sedmičku, celkově 3 ! Takže díky všem za bojovnost, máme 8 bodů a optimisté hovoří do konce podzimu nejméně o 14 ! Plus jako vrchol případný postup v Českém poháru přes Náchod ?