Rozpis 2. ligy mladších dorostenců 2018/2019:

Podzim 2018:

Informace o zápasech 2. ligy ml. dorostu jsou také na www.chf.cz

DATUM ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ VÝSLEDEK ROZHODČÍ
Ne 21.10. 13.00 Loko Vršovice 1.HC Pardubice 38:32 (18:12) Ledvinka, Lehký
Ne 30.9. 15.00 1.HC Pardubice Jiskra Třeboň 15:32 (8:12) Beneš, Chalupa
So 6.10. 15.00 Sokol Šťáhlavy 1.HC Pardubice 40:13 (19:7) Průžek, Tůma
Ne 14.10. 15.30 1.HC Pardubice ELP Jablonec 21:28 (10:17) Řeháček, Tůma
Ne 28.10. 12.00 Loko Louny 1.HC Pardubice 47:29 (23:14) Řeháček, Pešek
So 3.11. 16.00 Mělník 1.HC Pardubice 33:32 (15:9) Novotný, Tůma
Ne 11.11. 16.00 1.HC Pardubice Sokol Úvaly 29:34 (15:15) Křiženecký,Pospíšil
Ne 18.11. 15.00 Baník Most 1.HC Pardubice 34:20 (15:10) Aliapulios, Pospíšil
Ne 25.11. 15.30 1.HC Pardubice HBC Strakonice    
2.12. 18.00 Dukla Praha B 1.HC Pardubice    

       Ne 9.12.                  15.30        1.HC Pardubice          Sokol Vršovice

Diskusní téma: Komentář k zápasům

Datum 19.11.2018

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorostenců - 7.kolo 18.11.2018

Odpovědět

HK Baník Most – 1. HC Pardubice 34:20 (15:10)

Huryta – Plechač 1, Birčák 2, Klouček 5, Slánský 7, Stuchlík 1, Veverka 3, Francouz 1. Trenéři Danielová a Padevět J. 50 diváků, rozhodčí Aliapulios a Pospíšil. 7 m 2/2-0/0, ŽK 3:2, 2 min. 5:3.

Datum 12.11.2018

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorost - 6. kolo 11.11.2018

Odpovědět

1.HC Pardubice - Sokol Úvaly 29:34 (15:15)
Huryta - Plechač 1, Birčák 12, Vitejček 1, Schiedek, Slánský 2, Svoboda 5, Stuchlík 2, Veverka 5, Veselý A. 1, Francouz. Trenéři Danielová a Padevět J. 49 diváků, rozhodčí Kříženecký a Pospíšil. 7 m 1/1-3/1, ŽK 3:3, 2 min. 5:4.

Datum 05.11.2018

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorost - 6. kolo 4.11.2018

Odpovědět

Házená Mělník - 1. HC Pardubice 33:32 (15:9)
Huryta - Plechač 1, Birčák 8/1, Schiedek, Slánský 5, Čep 2, Svoboda T. 9, Stuchlík, Veverka J. 1, Veselý A., Francouz 6. Trenéři Danielová a Padevět. Rozhodčí Podzimek T. a Podzimek M., 0 diváků, 7 m 1/1-1/1, ŽK 1:0, 2 min. 5:2.

Datum 29.10.2018

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorost - 5. kolo 28.10.2018

Odpovědět

Lokomotiva Louny - 1. HC Pardubice 47:29 (23:14)
Huryta, Hanuš - Birčák 8/4, Klouček 4, Vitejček 1, Schiedek 1, Slánský 2, Ločárek 1, Svoboda T. 3, Stuchlík 5, Veverka J. 1, Veselý A. Veselý A. 1, Francouz 2. Trenéři Danielová a Padevět. 57 diváků, rozhodčí Řeháček a Pešek. 7 m 3/3-4/4, ŽK 2:2, 2 min. 1:1

Datum 22.10.2018

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorost - dohrávka 1.kola 21.10.2018

Odpovědět

Lokomotiva Vršovice - 1. HC Pardubice 38:32 (18:12)
Huryta, Hanuš - Plechač, Birčák 10/2, Veselý A. 3, Vitejček, Schiedek, Slánský 2, Cvejn, Svoboda T. 4, Veverka J. 5, Francouz 8. Trenérka Danielová. 42 diváci, rozhodčí Ledvinka a Lehký. 7 m 2/2-2/2, ŽK 2:1, 2 min. 2:3.

Datum 15.10.2018

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorost - 4. kolo 14.10.2018

Odpovědět

1.HC Pardubice - ElektroPraga Jablonec nad Nisou 21:28 (10:17)
Hanuš, Huryta - Plechač 1, Formánek, Birčák 7/1, Klouček, Vitejček 1, Schiedek, Slánský 1, Čep 4, Stuchlík 2, Veverka J. 2, Ločárek, Francouz 3. Trenéři Danielová a Padevět J. 43 diváci, rozhodčí Řeháček a Tůma. 7 m 2/1-2/2, ŽK 2:1, 2 min. 1:3.

Datum 15.10.2018

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorost - 3. kolo 6.10.2018

Odpovědět

Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice 40:13 (19:7)
Hanuš - Plechač 3, Vitejček, Ločárek 1, Schiedek, Slánský 3, Stuchlík 2, Francouz 1/1

Datum 01.10.2018

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorost - 2. kolo 30.9.2018

Odpovědět

1.HC Pardubice - Jiskra Třeboň 15:32 (8:12)
Huryta - Plechač 3, Birčák 8, Schiedek, Slánský, Stuchlík 3, Francouz 1, Vitejček, Kupa, Ločárek. Trenéři Danielová, Padevět a Skalický. 57 diváků, rozhodčí Beneš a Chalupa. 7 m 2/0-2/1, ŽK 1:3, 2 min. 1:3.