Rozpis 2. ligy mladších dorostenců 2019/2020:

Podzim 2019:

Informace o zápasech 2. ligy ml. dorostu jsou také na www.chf.cz

Odjezd na utkání do Náchoda v sobotu 16.11.2019 je ve 12.45 od haly.

DATUM ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ VÝSLEDEK ROZHODČÍ
So 21.9. 15.00 HBC Strakonice 1.HC Pardubice 44:15 (21:6) Knytlová, Palouda
Ne 29.9. 15.30 1.HC Pardubice Sokol Vršovice 33:36 (16:15) Vlk, Navrátil
So 5.10. 15.00 ELP Jablonec 1.HC Pardubice 32:20 (17:7) Ledvinka, Lehký
Ne 13.10. 15.30 1.HC Pardubice České Budějovice 23:28 (14:10) Vlk, Podzimek
Ne 20.10. 13.00 Loko Vršovice 1.HC Pardubice 36:34 (20:16) Ransdorf, Seidl
So 2.11. 09.30 HBC Jičín B 1.HC Pardubice 43:17 (18:11) Dostál, Kříženecký
Ne 10.11. 15.30 1.HC Pardubice Házená Mělník 21:40 (10:17) Beňuš, Háza
So 16.11. 15.00 HC TJ Náchod 1.HC Pardubice    
Ne 24.11. 15.30 1.HC Pardubice Dukla Praha B    
So 30.11. 16.00 1.HC Pardubice HK Baník Most    
Ne 8.12. 15.30 1.HC Pardubice Sokol Úvaly    

 

Diskusní téma: Komentář k zápasům

Datum 12.11.2019

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorost - 7. kolo 10.11.2019

Odpovědět

1.HC Pardubice - Házená Mělník 21:40 (10:17)
Hanuš, Dostálek - Plechač 2, Korbel 1, Rybecký A. 1/1, Ivanovchyk 1/1, Veverka J., Slánský 7, Schiedek 2, Marel, Rybecký H., Strouhal, Kupa 3, Vitejček 4. Trenér Deml. 38 diváků, rozhodčí Beňuš a Háza. 7 m 3/2-2/1, ŽK 3:2, 2 min. 3:5.

Datum 05.11.2019

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorost - 6. kolo 2.11.2019

Odpovědět

C.S. Cargo HBC Jičín B - 1. HC Pardubice 43:17 (18:11)
Dostálek - Plechač 2, Korbel 6, Veselý A. 1/1, Rybecký A., Ločárek 2, Marel 1, Rybecký H., Jehlička 3, Vitejček 2. Trenéři Padevět a Deml 49 diváků, rozhodčí Moravec a Tůma M. 7 m 1/1-1/1, ŽK 3:1, 2 min. 2:0.

Datum 21.10.2019

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorost - 5. kolo 20.10.2019

Odpovědět

Lokomotiva Vršovice : 1.HC Pardubice 36:34 (20:16)
Dostálek, Hanuš - Kupa 3, Plechač 3, Korbel 1, Veselý 4, Rybecký A., Rybecký H., Ločárek, Veverka J. 6, Slánský 8, Marel, Ivanovchyk 3, Strouhal, Klouček 3, Vitejček 3. Trenéři Padevět, Deml, rozhodčí Ransdorf, Seidl

Datum 14.10.2019

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorost - 4. kolo 13.10.2019

Odpovědět

1.HC Pardubice - Lokomotiva České Budějovice 23:28 (14:10)
Dostálek, Hanuš - Kupa 2, Plechač 3, Korbel, Veselý A. 2/2, Rybecký A., Ločárek 1, Veverka J. 2, Slánský 7/1, Rybecký H., Marel 1, Novák A. 2, Strouhal, Vitejček. Trenér Padevět J. 36 diváků, rozhodčí Podzimek A. a Vlk. 7 m 4/3-2/1, ŽK 1:3, 2 min. 0:3.

Datum 08.10.2019

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorost - 3. kolo 5.10.2019

Odpovědět

ElektroPraga Jablonec nad Nisou - 1. HC Pardubice 32:20 (17:7)
Hanuš - Dostálek 1, Kupa, Plechač, Korbel 3, Veselý A., Ločárek 2/1, Slánský 6/1, Novák A. 1, Veverka J. 4, Vitejček 3. Trenér Padevět J. 60 diváků, rozhodčí Ledvinka a Lehký. 7 m 3/3-2/2, ŽK 3:4, 2 min. 4:2, ČK 0:1 (přímá).

Datum 30.09.2019

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorost - 2. kolo 29.9.2019

Odpovědět

1.HC Pardubice - Sokol Vršovice 33:36 (16:15)
Dostálek, Hanuš - Klouček 7, Kupa, Ločárek 1, Marel, Novák A. 2, Novák D. 6, Plechač 1, Schiedek 2, Slánský 9/2, Veselý A. 1, Veverka J. 1, Vitejček 3, Korbel, Rybecký H. Trenéři Šimon a Padevět J. 7 m 2/2-2/2, ŽK 0:1, 2 min. 6:5, ČK 0:1(po3x2), 55 diváků, rozhodčí Vlk a Navrátil.

Datum 23.09.2019

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga ml. dorost - 1. kolo 21.9.2019

Odpovědět

HBC Strakonice - 1. HC Pardubice 44:15 (21:6)
Dostálek, Hanuš - Korbel, Kupa, Ločárek, Plechač 3, Schiedek, Slánský 5/4, Veselý A. 2, Veverka J. 2, Marel, Novák 3. Trenér Padevět J. 95 diváků, rozhodčí Knytlová, Palouda. 7 m 1/1-4/4, ŽK 1:0, 2 min. 5:2.