5.kolo 18.10.2008 10:30 HC TJ Náchod "B"  HC SKP Pardubice   35:19
6.kolo 26.10.2008 10:00  HC SKP Pardubice Sokol Chrudim
7.kolo 02.11.2008 10:00 HBC Jičín HC SKP Pardubice    31:13
8.kolo 30.11.2008 09:30 Kovofiniš Ledeč n.Sázavou  HC SKP Pardubice   24:14

Odpovědět

HBC Jičín - HC SKP Pardubice 31 : 13 (17:3)
Sestava: Matoušek - Krejčí 1, Vaněk 1, Kopáč, Cinko 1, Valúch 2,
Šmahel, Deml 6, Novotný, Herink.
Špatný výkon celého družstva, spousta zbytečných chyb a naopak dobře hrající soupeř = krutá porážka.

Datum 20.10.2008

Vložil šedou

Titulek Náchod A - Pardubice 28:5 (16:2)

Odpovědět

Březina - Cinko 2, Krejčí, Vaněk, Kopáč 1, Valúch 2, Šmahel, Matoušek, Herink, Novotný. Áčko naše chlapce prostě vyškolilo.

Datum 18.10.2008

Vložil Valuch

Titulek Nachod B - Pardubice

Odpovědět

Zápas probíhal pouze v režii domácího celku kdy v 11 minutě vedli již 13:3.Pardubičtí se snažili o návrat do hry a tím víc a víc dělali chyb Pomalé vracení do obrany,neubránili hráče jeden na jednoho a spoustu jiných technických chyb.Proto poločas skončil 22:8.Druhý poločas už byli pardubičtí vyrovnaným soupeřem a s domácími prohrali pouze o dvě branky čili 13:11.V konečném hodnocení to byl špatný výsledek 35:19 O branky se rozdělili tyto hráči:Cinko M.2,Vaněk D.3,Kopáč F. 4,Valúch T.8,Šmahel P.2.Výborný výkon podal brankář Březina a Cinko

Datum 05.10.2008

Titulek Starší žáci 3. kolo

Odpovědět

HK Dvůr Králové n. L. - HC SKP Pardubice 27 : 17 (15:7)
Sestava: Březina - Cinko 1, Deml 5, Valúch 7, Krejčí, Vaněk,
Novotný 1, Matoušek, Kopáč 2, Herink.

Ml. žáci
HK Dvůr Králové n. L. - HC SKP Pardubice 16 : 10 (6:7)
Sestava: Matoušek, Sychra - Novotný,Kopáč 4, Herink, Novák,
Řípa, Knoll 1, Padevět 1, Skalický 3, Sychra 1, Sandhaus

Datum 29.09.2008

Vložil Valenta st.

Titulek Starší žáci 2. kolo

Odpovědět

HC SKP Pardubice - Jiskra Havlíčkův Brod 24:20 (16:10)
Sestava a branky: Březina - Cinko 1, Valúch 6, Vaněk 7, Krejčí 1, Šmahel 3, Kopáč 6, Herink, Matoušek. Trenér Deml st., rozhodčí Vlk a Borecký, 20 spokojených diváků. Kluci rozjeli zápas na jedničku, v 14. minutě 10:2. do poločasu to potom bylo gól naši, gól vaši. Ovšem ve 2. půli hosté přidali, domácí v obraně pouze mluvili a ve 14. minutě to najednou bylo 20:18. Takže trenér vzal tajm, seřval mančaft a už to zase šlo. Brankář od 18. minuty do konce nic nepustil a zasloužené vítězství je tady. Ovšem v neděli se jede do Dvora, tam to bude asi jiný kafe.