Rozpis 2. ligy starších dorostenců 2019/2020:

Podzim 2019:

Informace o zápasech 2. ligy st. dorostu jsou také na www.chf.cz

 

DATUM ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ VÝSLEDEK ROZHODČÍ
Ne 22.9. 14.30 Loko Louny 1.HC Pardubice 29:23 (15:7) Novák, Skružný
Ne 29.9. 13.30 1.HC Pardubice Sokol Vršovice 20:32 (12:16) Vlk, Navrátil
So 5.10. 14.30 TJ HC Náchod 1.HC Pardubice 38:25 (16:10) Švadlena J. a R.
Ne 13.10. 13.30 1.HC Pardubice HK Dvůr Králové 14:21 (8:10) Vlk, Podzimek
Ne 20.10. 15.00 Loko Vršovice 1.HC Pardubice 40:27 (17:11) Ransdorf, Seidl
So 2.11. 16.00 Jiskra Třeboň 1.HC Pardubice 31:23 (13:13) Dostál, Kříženecký
Ne 10.11. 13.30 1.HC Pardubice Dolní Cerekev 33:17 (16:8) Beňuš, Haza
So 16.11. 00.00 Handball Liberec 1.HC Pardubice    
Ne 24.11. 13.30 1.HC Pardubice HK Starý Plzenec    
So 30.11. 16.00 Jiskra H. Brod 1.HC Pardubice    

    Ne 8.12.                 13.30            1.HC Pardubice         JM Chodov

Diskusní téma: Komentář k zápasům

Datum 12.11.2019

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga st. dorost - 7.kolo 10.11.2019

Odpovědět

1.HC Pardubice - TJ Dolní Cerekev 33:17 (16:8)
Veverka O., Huryta - Ivanovchyk 1, Veverka J., Birčák 5, Chalupník, Slánský, Padevět L. 2, Doležal, Kraus 9, Třebeška, Francouz 2. Trenéři Šimon a Kubík P. 39 diváků, rozhodčí Beňuš a Háza. 7 m 3/1-3/1, ŽK 1:2, 2 min. 2:1.

Datum 05.11.2019

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga st. dorost - 6.kolo 2.11.2019

Odpovědět

TJ Jiskra Třeboň – 1. HC Pardubice 31:23 (13:13)
Huryta – Birčák 2, Slánský, Kaněra 2, Doležal 14/1, Třebeška 1, Stuchlík 1, Francouz 3. Trenéři Šimon a Kubík P. 48 diváků, rozhodčí Kříženecký. 7 m 0-1/1, ŽK 3:2, 2 min. 4:5.

Datum 21.10.2019

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga st. dorost - 5.kolo 20.10.2019

Odpovědět

Lokomotiva Vršovice – 1. HC Pardubice 40:27 (17:11)
Huryta, Veverka O. – Ivanovchyk, Birčák 3, Slánský 1, Kaněra 2, Veverka 2, Doležal 14/3, Třebeška 1, Plechač 1, Francouz 3. Trenéři Šimon a Kubík P. 7 m 2/2-3/3, ŽK 3:1, 2 min. 4:4. 40 diváků, rozhodčí Ransdorf a Seidl.

Datum 14.10.2019

Vložil Honza D.

Titulek 2. liga st. dorost - 4. kolo 13.10.2019

Odpovědět

1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové nad Labem 14:21 (8:10)
Huryta - Birčák6/1, Chalupník 1, Kaněra, Padevět L., Doležal 5/1, Třebeška, Slánský 1, Veverka J., Stuchlík, Francouz 1. Trenéři Šimon a Kubík P. 35 diváků, rozhodčí Podzimek A. a Vlk. 7 m 2/2-3/3, ŽK 1:3, 2 min. 3:2.

Datum 07.10.2019

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga st. dorost - 3.kolo 5.10.2019

Odpovědět

HC TJ Náchod - 1. HC Pardubice 38:25 (16:10)
Huryta - Birčák 3, Chalupník 1, Kaněra K. 4, Padevět L. 2, Doležal 3, Kraus 9/1, Třebeška, Stuchlík 2, Francouz 1. Trenér Šimon. 35 diváků, rozhodčí Švadlena J. a R. 7 m 3/3-1/1, ŽK 2:2, 2 min. 4:2.

Datum 30.09.2019

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga st. dorost - 2.kolo 29.9.2019

Odpovědět

1.HC Pardubice - Sokol Vršovice 20:32 (12:16)
Huryta, Veverka O. - Letáček 5/1, Birčák 2, Chalupník 2, Kaněra 1, Padevět L. 3/1, Plechač 1, Třebeška, Slánský 1, Veverka J. 1, Francouz 3. Trenéři Šimon a Kubík P. 7 m 2/2-1/1, ŽK 1:1, 2 min. 3:6, 35 diváků, rozhodčí Vlk a Navrátil.

Datum 24.09.2019

Vložil Honza D.

Titulek 2.liga st. dorost - 1.kolo 22.9.2019

Odpovědět

Loko Louny - 1. HC Pardubice 29:23 (15:7)
Třebeška - Letáček 6, Birčák 4, Chalupník 1, Padevět L. 5, Kaněra 6, Slánský 1, Veverka.Trenér Šimon, 23 diváků, rozhodčí Novák, Skružný.