18 28.03.2010 17:00 HC SKP Pardubice Baník Most Šiška, Navrátil 21:23
19 10.04.2010 17:00 Bělá pod Bezdězem HC SKP Pardubice Moravec, Dolejší 25:29
20 25.04.2010 16:00 HC SKP Pardubice Loko Louny Kábrt, Vaněček 36:26
21 01.05.2010 18:00 HC Mladá Boleslav HC SKP Pardubice Svítek, Mára 27:22
22 09.05.2010 17:00 HC SKP Pardubice Slavia Hradec Králové Motl,  Lorenc 34:24
14 15.05.2010 14:00 Ústí nad Labem HC SKP Pardubice Lízl,       Kasík 28:30

Datum 03.05.2010

Vložil Culiš

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Pardubice - Louny 36:26 (16:9) !!!

Odpovědět

V jednom máš pravdu - nehraju extraligovou házenou...přesto jsem evidentně víc než TY, protože hraju za tým, kterej mě věří a dokazuje to tím, že mě do té branky postaví...narozdíl od Tebe - Ty jen sedíš mezi diváky a blbě kecáš a to je asi jediný co dokážeš...takže jsem absolutně v klidu :-))))))))

Datum 04.05.2010

Vložil Honza D.

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pardubice - Louny 36:26 (16:9) !!!

Odpovědět

Tome, proč se necháš vyhecovat a reaguješ na ty komentáře. Ty nemáš vůbec potřebu ani důvod se tady obhajovat. Pro mne a myslím si i pro ostatní chlapy v týmu jsi dříč a poctivej hráč, který dává házený maximum. K tomu jseš dobrý parťák na kterého je spolehnutí a navíc ještě nezkazíš žádnou srandu. O tom co všechno děláš pro klub se tady rozepisovat nebudu.
A ty diváku, jsou pouze dva důvody proč se nepodepsat. Tím prvním je nízký intelekt a tím druhým je zbabělost.

Datum 12.04.2010

Vložil šedou

Titulek Bělá - Pardubice 25:29 (14:14) První body z venku !!!

Odpovědět

Ševčík, Čekal - Faltejsek 8, Nosil 5, Hrubý 1, Papoušek 3, Šmidrkal 1, Novotný 5, Morávek 1, Černohorský, Štika, Kroutil 5. Trenér Kocián, vedoucí Deml. ŽK 2:3, 2 min. 4:1, 7 m 2:3. První zasloužené body z venku a vzhledem k ostatním výsledkům je i na tabulku už trochu lepší pohled. Podle předsedy bylo k vidění všelicos a to i z naší strany.

Datum 29.03.2010

Titulek Pardubice - Most 21:23 (12:11)

Odpovědět

Culka, Čekal, Ševčík - Bakalář 1, Hasala 4/2, Faltejsek 8, Hrubý, Papoušek 2, Novotný 3, Urbanec, Morávek 1, Forman 2, Hovorka, Černohorský. Trenéři Kocián a Deml. Rozhodčí Navrátil a Šiška. 98 diváků, ŽK 1:4, 2 min. 1:2, 7 m 4/2-6/4. Vývoj skóre 1:1, 4:2, 5:7 (8.-15. minuta 0:4), 6:8, 9:9,(20.-24. minuta 3:0) 11:11, 13:12, 14:15, 15:18,(42.-47. minuta 0:3) 17:20, 19:22. Chyběli Grus (5 týdnů marod), Havlas (noha ?), Hlaváček (cestuje), Nosil (s..e), Reichl (dorost Chrudim), Šmidrkal (kotník).

Datum 30.03.2010

Vložil vita

Titulek Re: Pardubice - Most 21:23 (12:11)

Odpovědět

no to je "paráda" !!!
samý marodi a já necestuju ale pracuju!!!!

Datum 04.04.2010

Titulek Re: Re: Pardubice - Most 21:23 (12:11)

Odpovědět

Nechápu na co se furt vymlouváme??? Naše nedisciplinovanost jak při tréninku tak při zápase nám lepší výsledek nenabídne. Mluvím o docházce, o plnění trenérových pokynů, nebo třeba o tom, že když se něco vysvětluje, měl bych držet hubu, abychom to nedělali dvakrát tak dlouho..... A marodi? Fajn, ale zbytek, když se hecne a když hraje jako tým, dokáže hrát stejně dobře nebo líp, než mužstvo založené na individuálních výkonech.

Datum 05.04.2010

Vložil divák

Titulek Re: Re: Re: Pardubice - Most 21:23 (12:11)

Odpovědět

A ty by jsi měl začít hlavně chytat. Je pravda, že tobě už ani trénink nepomůže.

Datum 06.04.2010

Titulek Re: Re: Re: Re: Pardubice - Most 21:23 (12:11)

Odpovědět

Díky, za kladný ohlas od "neznámého". Nejdřív si pořádně přečti co píšu...a pak,Ty "diváku", když chceš něco kritizovat tak se aspoň podepiš, abych věděl s kým mám tu čest, kdo má tak skvělé "výkony" - pusou a možná ani to ne....

Datum 21.04.2010

Vložil divačka

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Pardubice - Most 21:23 (12:11)

Odpovědět

Divák má pravdu

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pardubice - Most 21:23 (12:11)

Odpovědět

Tak si podejte ruce a buďte radši jenom "diváci", protože asi nic jinýho nezvládnete...ani se podepsat!!!

Datum 22.03.2010

Titulek Jablonec-Pardubice 24:22 (7:10)

Odpovědět

Čekal, Grus - Faltejsek 7, Hamza, Hlaváček, Hovorka 1, Hrubý, Morávek, Nosil 1, Novotný 2, Šmidrkal 3, Štika 5, Urbanec, Papoušek 3. Trenér Kocián. 7 m 3:4, ŽK 3:2, 2 min. 8:4, ČK 1:1, 182 diváci. Rozhodčí Mára a Svítek pískali často falešným tónem. Chyběli Bakalář, Forman, Reichl, Hasala, Havlas. V 10. minutě se zranil Grus a je do konce sezóny mimo hru. Za těchto okolností série porážek na hřištích soupeřů pokračuje a začínají záchranářské starosti.

Vložil pavko

Titulek Re: Jablonec-Pardubice 24:22 (7:10)

Odpovědět

já bych řekl, že již máme šanci tak nanejvýš vyhrát doma s mechovákama!!! Záchrana - leda, když nebude chtít nikdo postoupit z pralesní ligy.

Datum 26.03.2010

Vložil Myšák

Titulek Re: Re: Jablonec-Pardubice 24:22 (7:10)

Odpovědět

Nemyslím si... Měli by jsme dát hlavy nahoru, hlavně by jsme měli asi všichni trénovat... A všichni se při zápase hecnout

Datum 15.03.2010

Titulek Pardubice-Chomutov 28:29 (16:16)

Odpovědět

Pardubice: Culka, Ševčík – Nosil 5, Bakalář 8, Hasala 4/1, Šmidrkal, Faltejsek 8/1, Hrubý, Papoušek 1, Novotný 1, Morávek, Černík, Forman, Reichl 1. Trenér Kocián. Chomutov: Kurial, Hostaša – Jiřík 2, Vaněk M. 4, Shrbený, Bada J. 4/1, Vaněk P. 3, Bada J. 11/2, Pošta 1, Bartásek 4, Fric, Pták. 7 m 3/2-4/3, ŽK 1:1, 2 min. 1:3. Nejlepší v útoku Bakalář, Faltejsek. Body ztrácíme už i doma.

Datum 06.03.2010

Titulek Na Dukle jako obvykle bez bodu

Odpovědět

HC Dukla Praha junioři - HC SKP Pardubice 26:21 (8:9)
Dukla: Hurt, Suchý - Chvalný 2, Vlček 3/1, Kotrč 2, Šafář 2, Sýkora 4, Kern, Tesař 2, Stašek, Pešek 4, Kastner 6/2, Valeš 1, Josef. Trenéři Farář, Kotrč. Pardubice: Grus, Culka - Nosil 3, Hasala 2/1, Hlaváček 3, Reichl 2, Šmidrkal, Faltejsek 9/1, Hrubý, Papoušek 1, Novotný, Štika, Černík 1, Černohorský. Trenér Kocián. 35 diváků, rozhodčí Fogl, Menšík. 7 m 3/3-5/2, ŽK 2:0, 2 min. 5:2. Vývoj skóre 0:2, 1:4, 3:5, 4:7, 6:9, 11:10, 13:13, 16:14, 17:17, 19:18, 23:19, 25:20. Do 26. minuty měli hosté navrch a vedli o 3 branky. Bohužel již tradiční hluchý úsek přiššel mezi 26. až 36. minutou (0:5). Ještě v 50. minutě bylo 17:17, zbytek utkání hosté ztratili 4:9. Po technických chybách a ztrátách míče jsou pardubičtí z venkovních hřišť stále bez bodu. Pochválit lze snad jen brankáře Culku a nestárnoucího Faltejska.