Datum 09.05.2010

Titulek Pardubice - Hradec 34:24 (18:9)

Odpovědět

Další krok k záchraně soutěže
Culka, Ševčík - Nosil 4, Hasala 2, Faltejsek 12, Bakalář 4, Hlaváček 1, Hamza 1, Černohorský, Urbanec 1, Novotný 1, Šmidrkal 4, Hrubý 4, Papoušek. Trenéři Kocián, Deml. 76 diváků, rozhodčí Motl, Lorenc. 7 m 0-3/2, ŽK 3:3, 2 min. 4:3, ČK 0:1 (po 3x2). Vývoj skóre 1:3, 4:4, 7:5, 11:6, 13:7, 17:9, 20:10, 23:12, 26:14, 28:18, 31:19, 32:24.
Odveta za podzimní porážku vyšla domácím dokonale. Základem úspěchu byl velmi dobrý výkon brankáře Culky a pozorná obrana, která zejména v 1. poločase uhlídala ostrostřelce hostí expardubáka Skalického (7), Michajlíka a Kořínka (po 5). Rozhodly úseky od 6. do 8. (3:0), od 9. do 14. (3:0) a od 15. do 20. minuty (4:0). Po změně stran domácí prostřídali základní sestavu a hráči z lavičky i přes chyby a ztráty míče v útoku dokázali náskok udržet. Jednoznačnou jedničkou v útočné fázi byl opět nejlepší střelec družstva nestárnoucí Faltejsek.
V sobotu 15. května budou v lovosické hale ve 14 hodin bojovat pardubičtí v odloženém utkání o druholigovou definitivu s Chemičkou Ústí. Pokud by se potvrdily pověsti o konci házené v Chomutově, byla by jistota již dnes. Ovšem bod proti Srbovi, respektive Ústí by potěšil !

Datum 10.05.2010

Vložil pepe

Titulek Re: Pardubice - Hradec 34:24 (18:9)

Odpovědět

Máš pravdu, pro úspěch s UL je rozhodující eliminovat Srbu. To v posledním utkání stojí i za 2 ČK!!

Datum 03.05.2010

Titulek Mladá Boleslav - Pardubice 27:22 (15:12)

Odpovědět

Culka, Ševčík, Čekal - Nosil 2, Bakalář 3, Hasala 2, Šmidrkal 3, Faltejsek 7/2, Hrubý 1, Papoušek, Novotný 2, Morávek, Hlaváček, Reichl 2. Trenér Kocián. 50 diváků, rozhodčí Svítek, Mára, ŽK 3:2, 2 min. 4:7.
Po 6 minutách bylo 5:0. Neúspěšná střelba a ztráty míče v útoku zřejmě rozhodly. Ve stejné sestavě, která porazila Louny se tentokrát nedařilo.

Datum 25.04.2010

Titulek Pardubice - Louny 36:26 (16:9) !!!

Odpovědět

Culka, Ševčík, Čekal - Nosil 4, Bakalář 8, Hasala 3, Šmidrkal 5, Faltejsek 10/1, Hrubý 3, Novotný 2, Urbanec, Morávek 1, Štika, Forman. Trenéři Kocián a Deml. 50 diváků, rozhodčí Kábrt a Vaněček. ŽK 2:3, 2 min. 4:4, ČK 0:1 7 m 1/1-4/3 Vývoj skóre 1:1, 8:2, 9:6, 10:9, 17:10, 18:12, 21:13, 23:14, 26:16, 27:20, 32:21, 33:23, 34:25.
Průběh utkání: 1. poločas v 11. minutě 6:1, v 23. minutě 10:9 , posledních 7 minut 6:0. 2. půle již byla vyrovnanější, hosté se snažili dotahovat, ale domácí si vítězství zkušeně pohlídali a získali dva body důležité pro záchranu. Vynikající Culka.

Vložil Valuch st.

Titulek Re: Pardubice - Louny 36:26 (16:9) !!!

Odpovědět

Blahopřeji ale tento zápas byl velice hezký a myslím si že s timto výkonem by se nemuseli bát jít do 1.ligy Přeji mnoho dalších sportovních úspěchů

Vložil Culiš

Odpovědět

Doufám, že jsem dneska zavřel "divákovi" a "divačce" h..u ;-)

Vložil divák

Titulek Re: Re: Pardubice - Louny 36:26 (16:9) !!!

Odpovědět

je to s vámi docela prčat, sotva se oklepe z ostudy v Bělé, ještě nejste zachráněni a už zase melete o první lize. Mně jste hubu nezavřeli, ale Klimtovi ano, takže za to klobouk dolu!!

Datum 26.04.2010

Vložil fedor

Odpovědět

Kterou divačku myslíš:-)výron teda výkon jsi měl velmi dobrý doufám že ti to vydrží po zbytek sezony!

Datum 27.04.2010

Vložil vita

Titulek Re: Re: Re: Pardubice - Louny 36:26 (16:9) !!!

Odpovědět

no koukám hoši,že se začlo trochu dařit! :-))) tak ve středu se uvidíme :-)

Datum 28.04.2010

Vložil divačka

Odpovědět

Já si jen tak hubu zavřít nenechám, aspoň ta "divákova" kritika přinesla své ovoce.....tak doufám, že ti vydařený výkon nestoupne moc do hlavy a budou tě trefovat dál. Jinak to byl pěkný zápas, gratuluju

Datum 02.05.2010

Vložil Divák

Odpovědět

Mně jsi teda hubu nezavřel, jen doufám, že tě budou trefovat dál, protože kdyby to Louny lépe trefovali, tak si ani nesáhneš na balón. :-) Ale počítá se to, tak Pardubicím blahopřeji.

Odpovědět

..Ty voe, zdá se mi to, nebo "divákovi" příspěvky jsou stejně tak originální jako 195 díl VKV?? O "divačce" ani nemluvě. V tomto případě už ani nebudu psát, že by bylo minimálně slušné se podepsat, ale na druhou stranu, pod podobné nesmysly bych se taky nepodepsal, takže to chápu. Jediné co nechápu, proč na to reaguji, možná ale, že pisatelé jsou extraligoví hráči a tak si mohou dovolit někoho kritizovat. Spíše ale, jsou to jenom plky, bez hlubšího významu od někoho, kdo házenou nikdy nehrál a pokud ano, tak možná naposledy jako minižák, kde jeho kariéra skončila potom, co si spletl strany a dal si "vlastňáka" (přeloženo pro diváka - gola do vlastní branky...)

Titulek Re: Re: Re: Re: Pardubice - Louny 36:26 (16:9) !!!

Odpovědět

Hold je mě tě hrozně líto. Za pravdu se každý zlobí. A k té kariéře, myslím si, že ty jsi právě ten, který to nikam nedotáhl a vůbec se tomu nedivím, To proto, že asi nejsi golman a díky svému arogatnímu frajerskému chování. Ty si o sobě asi myslíš, že jsi dobrý brankář, ale to jsi opravdu jen u myšlenek. A jak tak koukám, tak VKV máš asi radši, než své pavoučí postavení v brance. Vím a jsem si vědom, že to není fér, když se někdo nepodepíše, ale věř tomu, že jsou lidi, kteří k tomu mají důvody. Kdyby to byl někdo jiný, tak se klidně podepíši, ale ty jsi typ člověka, který nesnese kritiku. Nezlob se za to.