1.kolo 06.09.2009 17:00 HC SKP Pardubice HC Kolín Mára, Svítek 20:21
2.kolo 13.09.2009 11:00 Slavia Praha HC SKP Pardubice Moravec, Dolejší  29:28
3.kolo 20.09.2009 17:00 HC SKP Pardubice Ústí nad Labem Halíř, Podzimek  34:23
4.kolo 27.09.2009 17:00 HC SKP Pardubice Dukla Praha Kříženecký, Dostál 28:21
5.kolo 03.10.2009 14:00 HK Chomutov HC SKP Pardubice Fogl, Pešek  28:26
6.kolo 11.10.2009 17:00 HC SKP Pardubice Praga Jablonec Navrátil, Šiška  23:19
7.kolo 18.10.2009 17:00 Baník Most HC SKP Pardubice Motl, Kříženecký 27:25
8.kolo 25.10.2009 17:00 HC SKP Pardubice Bělá pod Bezdězem Obořil, Václavková 33:16

Odpovědět

Loko Louny - HC SKP Pardubice 36:32 (20:16)
Culka, Grus - Nosil 4, Štika 3, Kroutil 3, Hlaváček 3, Hovorka 1, Černík 6, Novotný 3, Šmidrkal 6, Papoušek, Faltejsek 3, Hrubý. Trenéři Kocián a Marek. Bez Formana, Reichla, Morávka, Junka a zatím i bez Hasaly opět z venku bez bodů.

Vložil Jirka

Titulek Re: Louny - Pardubice 36:32 (20:16)

Odpovědět

A bez pana Krásného, muhu-li podotknout a doplnit...

Datum 09.11.2009

Vložil Ondřej Havlas

Titulek Re: Re: Louny - Pardubice 36:32 (20:16)

Odpovědět

Jo, děkuji, že jste na mě zapomněli!!! Nebo je v tom účel??? Řekněte..., nemusím už chodit!!!

Vložil Culiš

Titulek Re: Re: Re: Louny - Pardubice 36:32 (20:16)

Odpovědět

Nebuď unudlánek Havlas! To víš, že máš chodit a doufám že začneš hrát tak, jak Tě znám......a to že jsi se postavil za Čekyho, proti tomu magorovi, sice nedopadlo ideálně, ale minimálně Tě to šlechtí ;-)

Datum 27.10.2009

Titulek HC SKP Pardubice - Sokol Bělá pod Bezdězem 33:16 (17:7)

Odpovědět

Culka, Grus - Nosil 4, Faltejsek 5/2, Reichl 7/1, Bakalář 4, Hlaváček 1, Papoušek, Morávek 1/1, Novotný 3/1, Šmidrkal 3, Černík 4, Hovorka, Forman 1. Trenéři Kocián, Marek, Keřt. 7 m 6/5-1/1, ŽK 3:1, 2 min. 4:6, 175 diváků, rozhodčí Obořil a Václavková. Vývoj skóre 1:2, 8:3, 12:4, 13:6, 16:7, 19:8, 21:9, 22:12, 24:14, 19:15, 32:16. Do 5. minuty 2:3. Zbytek poločasu 15:4. 40.-48. minuta 3:6, do konce utkání 8:1. Kdo byl na utkání, ten ví vše, kdo nebyl, tomu řeknu jenom, že to se musí prožít.

Datum 29.10.2009

Vložil přejato z FB

Titulek Re: HC SKP Pardubice - Sokol Bělá pod Bezdězem 33:16 (17:7)

Odpovědět

Pardubičtí házenkáři předvedli v zaplněné hale parádní podívanou! Bělá odjíždí s výpraskem 33:16
To byla podívaná! V nedělní podvečer domácí hráči před 175 diváky ukázali, že to s postupem do první ligy myslí smrtelně vážně. Jejich odhodlání odnesla Bělá pod Bezdězem, když druhý tým tabulky vzdoroval jen prvních pár minut a nakonec si z východu Čech odvezl příděl o 17 branek.
Hráči Bělé v utkání vedli pouze prvních pět minut do stavu 2:3. Poté začala perfektně fungovat pardubická obrana, která se skvělým brankářem Grusem (v prvním poločase úspěšnost zásahů 62,5% !!!) hosty k ničemu nepustila. Obrovský kus práce si při obranné činnosti odvedl hlavně Marek Forman - v zápase 1 zblokovaná střela, 4 plusové body v obraně a 4 získané balony. Na druhé straně se v útoku pardubickým také dařilo. Úvod patřil především dvěma pardubickým hráčům - spojce Romanu Bakalářovi a Petru Faltejskovi (v zápase 5/2 a 100% úspěšnost střelby), kterého chytrými přihrávkami do pivota zásobovali zejména Jan Reichl s Michalem Nosilem. Ve druhé patnáctiminutovce začal úřadovat právě sniper Reichl, vysílajíc na hostujícího brankáře jednu nechytatelnou dělovku za druhou, a také Tomáš Černík, který na konci prvního poločasu z rychlých protiútoků upravil skóre o další dva góly na 17:7.
Ani po přestávce domácí hráči hosty z Bělé nešetřili a snažili se dál navyšovat skóre. Zářili hlavně Tomášové Novotný s Černíkem a ostrostřelec Reichl, který se ze dvou pokusů ze spojky a jednoho ze sedmimetrového hodu ani jednou nemýlil. Jediným hluchým místem druhé půle byla pro domácí 40. - 48. minuta, kterou pardubičtí prohráli 3:6. Poté ale opět rozjeli svůj brankostroj a za pomoci výborně chytajícího Tomáše Culky (ve druhém poločase úspěšnost zásahů 66,6 % !!!) přiváděli hosty k šílenství a dovedli tak zápas k vítěznému výsledku 33:16, který znamenal debakl kola a posun tabulkou vpřed.
Na výsledku má obrovskou zásluhu také všech 175 diváků, kteří si v neděli do pardubické nafukovací haly našli cestu. Nejen že vytvořili krásnou kulisu, ale spolu s ní také nový divácký rekord, který hraničí až s plným naplněním kapacity tribuny. Ta je odhadována na 180 diváků. Díky tak vysoké návštěvě se Pardubice staly druhým divácky nejnavštěvovanějším klubem své soutěže s průměrem 109 diváků na zápas. DĚKUJEME!!!

V příštím kole 8.11. změří pardubičtí hráči síly s celkem TJ Lokomotiva Louny. Doma se představí opět v neděli 15.11., kdy od 17 h přivítají tým Mladé Boleslavi. Jste srdečně zváni!

Statistika zápasu:
HC SKP PCE - Bělá pod Bezdězem 33:16 (17:7)
Pardubice: Culka 61,5%, Grus 54,2% - Nosil 4, Faltejsek 5/2, Reichl 7/1, Bakalář 4, Hlaváček 1, Papoušek, Morávek 1/1, Novotný 3/1, Šmidrkal 3, Černík 4, Hovorka, Forman 1.

Bělá: Bajtalon, Švec 3, Stach A., Stach P. 2, Netrval 1, Hofta 3, Kubíček 3, Tošovský, Šírek 4, Míka, Hendrych, Kabátník.

ŽK 3:1, 2 min. 4:6, 7 m 6/5-1/1. Vývoj skóre 1:2, 8:3, 12:4, 16:7, 19:8, 21:9, 24:12, 29:15, 32:16.
175 diváků

Datum 19.10.2009

Titulek Baník Most - HC SKP Pardubice 27:25 (11:11)

Odpovědět

Grus, Ševčík - Nosil 1, Faltejsek 6/2, Reichl 2, Hlaváček 1, Hrubý 1, Papoušek 2, Morávek 1, Novotný 3, Šmidrkal 4, Černík 3, Hamza 1. Trenéři Kocián, Marek, Keřt.

Datum 14.10.2009

Titulek HC SKP Pardubice - EL Praga Jablonec 23:19 (11:8)

Odpovědět

Čekal, Grus - Reichl 3, Nosil 3, Papoušek 2, Faltejsek 5, Hlaváček, Šmidrkal, Bakalář 4, Morávek, Novotný 1, Hamza, Havlas 2, Junek 3. Trenéři Kocián, Marek, Keřt. 83 diváků, rozhodčí Navrátil a Šiška. 7 m 4/1-6/3, ŽK 2:2, 2 min. 3:6, ČK 2:1. Vývoj skóre 0:1, 2:1, 5:2, 6:4, 10:7, 12:10, 15:11, 18:12, 20:16.

Datum 16.10.2009

Titulek Převzato z Facebook - HC SKP Pardubice - EL Praga Jablonec 23:19 (11:8)

Odpovědět

V neděli pokračuje sedmým kolem druhá liga házené můžů, ve kterém Pardubice změří od 17 h síly se zatím neporaženým Baníkem Most.

Pardubice získaly v minulém kole na své palubovce cenné dva body ve tvrdě hraném utkání proti Jablonci nad Nisou, které po poločase 11:8 skončilo 23:19. Již v úvodu dali hosté najevo, že nepřijeli hrát v rukavičkách, což potvrdili ve druhé minutě prvního poločasu, kdy jeden z jabloneckých hráčů zazedu přistrčil vracejícího se Šmidrkala na vyběhnutého brankáře Gruse a oba domácí borci skončili na zemi. Pro pardubické křídlo to byl poslední zásah do utkání, neboť si při srážce přivodil krvavé zranění v koutu hlavy a byl donucen odjet s devadesátikorunovým příspěvkem do nemocnice na šití. Jablonecký hráč zůstal za své provinění kupodivu naprosto nepotrestán.
O další vzrušení se zhruba deset minut před koncem první půle postarala domácí pravá spojka Bakalář, který se dostal do klinče s jabloneckým pivotem a souboj v těžké váze ocenili rozhodčí dvěma minutami pro každého z aktérů.
Co se týče házené, Pardubice soupeře od začátku k ničemu nepustily - zejména díky skvělým brankářům Grusovi (v prvním poločase úspěšnost zásahů 60% , ve druhém dokonce 62,5% !!!) a Čekalovi, který v prvním poločase zneškodnil dva sedmimetrové hody, a hlídaly svůj mírný náskok až do konce prvního poločasu, kdy domácí vedli 10:8 a po vypršení třiceti minut ještě měli možnost zahrání devítimetrového hodu.
Toho se ujal velezkušený Roman Bakalář, který se nejhezčím momentem utkání odvděčil divákům, kteří ještě neodešli na přestávkové občerstvení - nejprve se před zdí jabloneckých hráčů se zvednutými rukami přikrčil jakoby jim chtěl vystřelit mezi nohami (v tu chvíli domácí hráči na střídačce hádali, komu už "Baky" nikdy nedá šanci stát se otcem...), aby následně všechny překvapil přendáním míče z pravé ruky do levé a otočkou o 180° zakončenou střelou k tyči - 11:8.
Ve druhém poločase pokračovali domácí ve zvyšování svého náskoku, který se vyšplhal až na šest branek. V závěru zápasu, kdy do konce chyběly necelé dvě minuty, obdrželi po strkanici v domácím brankovišti přímou červenou kartu pardubický gólman Čekal, křídlo Havlas a jeden z jabloneckých hráčů. Domácí však nepřipustili jakýkoli obrat a i v oslabení dokázali několikrát skórovat. Velikou zásluhu na udržení skóre měli výborní diváci, kteří i přes lákadlo Velké Pardubické a hokeje proti Spartě dali přednost házené a soudě podle atmosféry v hale a pozápasových ohlasů svého rozhodnutí nelitovali.

Pardubické hráče čeká zatím suverénně nejlepší soupeř, který v šesti zápasech ztratil pouze jediný bod za remízu v Lounech 27:27. Mostečtí hráči si ve své hale rádi otvírají střelnici, o čemž svědčí výsledky 35:18 s Bělou pod Bezdězem, 34:22 s Mladou Boleslaví a 36:31 proti Kolínu. Naposledy se severočeši představili minulou neděli v Praze na Slavii, kterou porazili těsně 24:25. Základem pardubického úspěchu tedy bude kvalitní obrana, obětavost a bojovnost.

V dalším domácím utkání se pardubičtí hráči představí v neděli 25.10. v 17 h proti Bělé pod Bezdězem.

Datum 18.10.2009

Vložil máca

Titulek Re: Převzato z Facebook - HC SKP Pardubice - EL Praga Jablonec 23:19 (11:8)